Telewizja cyfrowa

Telewizja cyfrowa

Telewizja, która nie boi się trudnych warunków atmosferycznych, przyjaźni się z najlepszą jakością obrazu i dźwięku i nie potrzebuje żadnych anten, aby zaoferować Ci dostęp do rozrywki na najwyższym poziomie.

Koniec z antenami

Telewizja światłowodowa IPTV

Nowoczesna telewizja światłowodowa IPTV to telewizja charakteryzująca się wysoką prędkością transmisji oraz dużą pojemnością transferową. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii zyskasz możliwość odbierania obrazu o najwyższej rozdzielczości. Oglądanie ulubionych seriali i transmisji z wydarzeń sportowych będzie komfortowe jak nigdy przedtem.

  • Time Shift

    Funkcjonalność pozwalająca cofać audycje lub cały program do 7 dni wstecz!

  • Indywidualna lista ulubionych kanałów

    Nasza platforma oferuje możliwość stowrzenia własnej listy kanałów spośród programów w bazowym pakiecie.

  • Nagrywarka

    Koniec z nagrywaniem na dyskach które mogą uleć awarii/zniszczeniu, zapisujemy wszystko w chmurze!

...
Światłowód

Telewizja po światłowodzie

Telewizja światłowodowa IPTV to rozwiązanie, które eliminuje ograniczenia telewizji satelitarnej. Nowoczesna technologia światłowodowa zapewnia niezakłócony odbiór obrazu nawet wtedy, kiedy warunki atmosferyczne stają się niesprzyjające. Strumień telewizyjny przekazywany jest za pomocą łącza internetowego, co pozwala uzyskać najwyższą jakość obrazu (np. 4K).

Urządzenia

Kompaktowy dekoder o wielkich możliwościach

Telewizja światłowodowa IPTV od Wołomin Światłowód zapewnia moc niezapomnianych emocji z mnóstwem kanałów. Aby możliwe było odbieranie sygnału telewizyjnego oferujemy nowoczesny, kompaktowy i wydajny dekoder IPTV, który posiada wiele przydatnych funkcji, jak np. pauzowanie programów na żywo, oglądanie kanałów wstecz oraz nagrywanie ulubionych seriali.

Wołomin Światłowód - Telewizja cyfrowa i dekodery

Dostępne pakiety

Sprawdź naszą bogatą ofertę kanałów w cyfrowej jakości obrazu. Jesteśmy pewni, że znajdziesz te, które lubisz najbardziej.

Zobacz więcej

Pakiety dodatkowe

Standardowy pakiet do dla Ciebie za mało? Z nami możesz być też premium!

Zobacz więcej