O Nas

O Nas

Tonetic Group Sp z o.o. to firma z polskim kapitałem, powstała w celu budowy nowoczesnej sieci światłowodowej oraz świadczenia usług telekomunikacyjnych na najwyższym poziomie. Wołomin-Światłowód to projekt lokalny, który ma za zadanie dostarczyć łącze internetowe do domów i firm klientów z powiatu wołomińskiego. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze i zorientowaniu na indywidualne potrzeby użytkowników sieci,  śmiało możemy powiedzieć, że nasza oferta jest bezkonkurencyjna.

Co nas wyróżnia?

Bliskość i lokalność, czyli unikalność

Działamy lokalnie i bardzo w sobie tę lokalność lubimy. Właściwie wszystkie osoby zatrudnione w naszej firmie (z maleńkim wyjątkiem) przeżywają swoje dni, noce, radości i rozterki na terenie powiatu wołomińskiego.

Bardzo się cieszymy, że to na nas spoczywa zadanie podłączenia Wołomina wraz z jego dalszymi i bliższymi okolicami do nowoczesnej sieci światłowodowej. Naprawdę zależy nam na tym, aby nasi sąsiedzi, znajomi, przyjaciele, koledzy i rodzina, mogli korzystać z usług jakościowych, czyli takich, które mają dla nich realną wartość.

Wiarygodność i szczerość

W Wołomin Światłowód komunikujemy się ze sobą i przyjaźnie i konkretnie, bo bardzo ważna jest dla nas szczerość. Te wartości aplikujemy też w relacje z klientami. Dbamy o to, aby nasza oferta była precyzyjna i zrozumiała. Unikamy przykrych niespodzianek, kruczków i niejasnych zasad. Ukryte, dodatkowe opłaty to narzędzia, które chętnie stosują inne marki – my odważnie walczymy o wzajemne zrozumienie i prawdę, której można tylko zaufać.

Otwartość i empatia

Nad jakością świadczonych przez nas usług i zadowoleniem naszych klientów czuwają żywe, autentyczne, przyjazne (a przy okazji kompetentne) osoby. Dzwoniąc do nas nigdy nie usłyszysz w słuchawce sztucznej inteligencji i nie spędzisz dłuuugich minut na automatycznie zarządzanej infolinii.  Porozmawiasz z kimś, kto naprawdę pomoże Ci rozwiązać problem i poświęci swój czas na to, aby zrozumieć Twoje potrzeby.

Innowacyjność

Grono naszych klientów powiększa się proporcjonalnie do długości sieci światłowodowej, którą tworzymy. Interesują nas tylko najlepsze rozwiązania, najnowsze technologie i koncepcje, które innym jawią się jako niemożliwe, nieosiągalne i niedostępne.

Internet Światłowodowy

W towarzystwie lokalnego dostawcy, wejdź w świat najnowszej technologii i globalnych możliwości.

Zobacz więcej

Telewizja cyfrowa

Telewizja, która nie boi się trudnych warunków atmosferycznych, przyjaźni się z najlepszą jakością obrazu i dźwięku i nie potrzebuje żadnych anten, aby zaoferować Ci dostęp do rozrywki na najwyższym poziomie.

Zobacz więcej