Internet Światłowodowy

Internet Światłowodowy

W towarzystwie lokalnego dostawcy, wejdź w świat najnowszej technologii i globalnych możliwości.

Internet światłowodowy to internet szybki i niezawodny

Wyobrażasz sobie swój dzień lub tydzień bez stabilnego i szybkiego dostępu do sieci? Domyślamy się, że nie. Dzięki światłowodowi bez problemu stworzysz domowe centrum rozrywki, opłacisz rachunki, popracujesz zdalnie, obejrzysz serial i ubierzesz swój dom w dźwięki ulubionej muzyki. Możesz zostać nawet gwiazdą e-sportu – możliwości są naprawdę nieograniczone.

Internet światłowodowy oparty jest na sieci pasywnej. Oznacza to, że na całej długości sieci nie stosuje się żadnych urządzeń wymagających zasilania. Jeśli skorzystasz z naszej oferty zamontujemy w Twoim domu terminal optyczny (GPON), który będzie odbierał i przetwarzał sygnał światłowodowy. Włókno światłowodowe dotrze prosto do Ciebie, Twojego domu i Twoich bliskich.

Czy na pewno potrzebuję światłowodu?

Dopasowana usługa

Światłowód tworzy stabilny, odporny na wahania i nowoczesny fundament, na którym pewnie opiera się skuteczna komunikacja internetowa o ogromnym spektrum zastosowań. Internet światłowodowy jest po prostu nalepszy. Naprawdę.

  • Chcę mieć szybki dostęp do internetu bez lagów i z niskim pingiem

  • Cenię stabilną prędkość i bezawaryjność internetu

  • Pracuję online

  • Lubię mieć dostęp do rozrywki w sieci

Dostępne pakiety

Ty wiesz, czego potrzebujesz. My mamy dla Ciebie pakiety, z których łatwo wybierzesz ten skrojony na miarę Twoich potrzeb.

Wybierz swój pakiet

Urządzenia

Dobierz terminal optyczny, który pozwoli Ci odbierać sygnał.

Zobacz dostępne urządzenia