Monitoring

Monitoring

Twoja rodzina, Twój dom i Twoje mienie są cenne, dlatego zasługują na najlepszy monitoring, a właściwie na nasz monitoring.

Poczuj się bezpiecznie – monitoring Wołomin Światłowód

Nasz system monitoringu umożliwia wdrożenie dozoru optycznego na kamerach o wysokiej rozdzielczości. Z łatwością uruchomisz w swojej przeglądarce internetowej podgląd online na rejestrowany przez kamery obraz – wystarczy, że zalogujesz się za pomocą swojego unikalnego loginu i hasła. Damy Ci też pełen dostęp do nagrań, a sprawny mechanizm zadba o to, aby łatwo było odnaleźć dokładnie to nagranie, którego potrzebujesz.

Wybierz monitoring, który zawsze trzyma oko na pulsie

W systemie monitoringu wykorzystujemy zarówno kamery zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Urządzenia te mają rozdzielczość minimum 1920×1080 – oznacza to, że nagrywany przez nie obraz jest właściwie takiej samej jakości, jak ten dostępny w telewizorach FULL HD. Każda z kamer posiada też naświetlacz podczerwieni, który zapewnia dobrą widoczność nawet w warunkach nocnych lub przy kiepskim oświetleniu.

Przeglądaj online nagrania z monitoringu

Nowoczesny serwer kamer będzie przechowywał Twoje nagrania w chmurze aż przez 14 dni. Z poziomu przeglądarki internetowej zrealizuje też zdalny dostęp online dla wielu użytkowników jednocześnie Dostęp do obrazu z kamer jest chroniony hasłem, a administrator skrupulatnie nim zarządza. Kamery i serwer wyposażone są w zasilanie awaryjne, które zabezpiecza je przed niespodziewanym zanikiem prądu. Nawet w przypadku zaniku zasilania elektrycznego kamery przez kilka godzin będą dalej pracować na akumulatorach.

Rozbuduj swój system monitoringu w dowolnym momencie!

Wiesz, że skalowalność systemu jest niemal dowolna? W trakcie trwania naszej umowy możesz go rozbudować o dodatkowe kamery albo lepsze kamery z wyższą rozdzielczością. Możliwe będzie również zwiększenie płynności nagrań oraz wydłużenie czasu ich przechowywania na matrycy dyskowej. Jeśli pierwotna umowa nie będzie przewidywać takich zmian, nie martw się. Chętnie ustalimy z Tobą ewentualną zmianę opłaty.

Internet Światłowodowy

W towarzystwie lokalnego dostawcy, wejdź w świat najnowszej technologii i globalnych możliwości.

Zobacz więcej

Internet LTE

Zobacz więcej