Monitoring

Monitoring

Zabezpiecz Swoją rodzinę oraz mienie.

Monitoring Wołomin Światłowód

Nasz system monitoringu umożliwia uruchomienie dozoru optycznego na kamerach wysokiej rozdzielczości. Można na nim uruchomić podgląd online przez sieć Internet przez przeglądarkę, po uprzednim zalogowaniu się za pomocą loginu i hasła, oraz dostęp do historii nagrań. Za pomocą sprawnego mechanizmu można łatwo odnaleźć pożądane zdarzenia.

Wybierz monitoring do swoich potrzeb

Kamery zewnętrzne jak i wewnętrzne wykorzystane w systemie charakteryzują się rozdzielczością minimum 1920 x 1080. Pozwala to osiągnąć jakość obrazu jaką osiągamy na telewizorach FULL HD. Każda z kamer posiada naświetlacz podczerwieni, która w warunkach całkowitej ciemności zapewni widoczność.

Nagrania w chmurze nawet do 14 dni!

Serwer kamer umożliwia przechowywanie nagrań przez 14 dni. Realizuje również zdalny dostęp online dla wielu osób jednocześnie do całego systemu za pomocą przeglądarki internetowej. Dostęp jest chroniony hasłem, a administrator w pełni nim zarządza. Serwer i kamery zawsze są wyposażone w zasilanie awaryjne, które zabezpieczy je przed niespodziewanym zanikiem prądu i pozwoli przez kilka godzin pracować na akumulatorach.

Dobierz kolejne urządzenie w każdej chwili…

Skalowalność systemu jest niemal dowolna. W trakcie trwania umowy, system można rozbudować. Można zwiększyć liczbę kamer, wymienić je na nowsze z wyższą rozdzielczością, zwiększyć płynność nagrań, wydłużyć czas przechowywania nagrań na macierzy dyskowej. Jeśli takich zmian nie przewidywała umowa, ewentualna zmiana opłaty będzie zależeć od indywidualnych ustaleń.

Internet Światłowodowy

Technologia kiedyś dostępna dla wybranych, dzisiaj w Twoim domu.

Zobacz więcej

Internet LTE

Zobacz więcej